Złote monety i sztabki – hity cenowe Mennicy Polskiej

Dodano: 29.09.2015

W tym miesiącu w ofercie sklepu internetowego Mennicy Polskiej najbardziej atrakcyjne promocje cenowe obejmują złote monety – Merentibus oraz zestawy sztabek złota produkcji własnej.

skupzlota

Mennica Polska jest jedynym producentem złota inwestycyjnego w kraju i jednocześnie największym jego dystrybutorem. Zarówno złote monety bulionowe – Merentibus, jak i sztabki złota oferowane obecnie w promocyjnej cenie, to produkty własne Mennicy, które warto nabywać bezpośrednio od źródła nie tylko ze względu na lepszą cenę, ale również dlatego, że otrzymuje się gwarancję odkupu, a nabyte złoto można bezpiecznie przechowywać w menniczym skarbcu.

Złote monety bulionowe Merentibus ¼ i ½ uncji w promocji

Są to monety wybijane wyłącznie w Mennicy Polskiej, która uznawana jest obecnie za jedną z najlepszych mennic na świecie. Merentibusy wykonane są z tzw. czystego złota (próba 999,9). Awers przedstawia głowę królowej Elżbiety II, rewers natomiast popiersie Stanisława Augusta Poniatowskiego. Pierwowzorem tej monety był osiemnastowieczny medal, zwany Bene Merentibus, przyznawany dawniej osobom najbardziej zasłużonym w różnych dziedzinach życia. Oferta promocyjna dotyczy monety o nominale 15 dolarów nowozelandzkich, masie ¼ uncji i średnicy 22 mm, a także ½ uncji. Produkt jest dostarczany w eleganckim etui. Jak wszystkie produkty określane mianem złota inwestycyjnego, monety bulionowe zwolnione są z podatku VAT.

Zestawy po 5 sztabek złota 2 g w promocji

2-gramowe sztabki złota produkcji Mennicy Polskiej to świetna inwestycja lub… oryginalny pomysł na prezent dla najbliższych. W promocji jest obecnie zestaw 5 takich sztabek. Jego zakup pozwala rozsądnie ulokować stosunkowo niedużą kwotę własnych oszczędności i zyskać pewne zabezpieczenie na przyszłość. Złote sztabki o takiej gramaturze łatwo – w razie potrzeby – upłynnić. Poza gwarancją ich odkupu, którą uzyskuje się od producenta, można mieć w zasadzie pewność, że na kilkugramowe sztabki złota zawsze znajdzie się kupiec. 2-gramowe sztabki Mennicy Polskiej sprzedawane są w specjalnym opakowaniu – CetiCard, które stanowi gwarancję ich autentyczności. Jest tam podana pełna specyfikacja produktu, tj. masa, zawartość złota i unikalny numer sztabki. Na samej sztabce natomiast wybity jest znak producenta, czyli Mennicy Polskiej, podana jest gramatura i oczywiście próba złota (Au 999,9).

Z promocyjnej oferty można skorzystać tylko w sklepie online

Aktualne hity cenowe Mennicy Polskiej dostępne są jedynie w ofercie sklepu internetowego. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów magazynowych. Zakupione tu złoto można odebrać osobiście w jednym z fizycznie istniejących sklepów Mennicy Polskiej, pozostawić na przechowanie w skarbcu menniczym lub poczekać na przesyłkę kurierską, która pojawia się u klienta najpóźniej w ciągu kilku dni roboczych od momentu złożenia zamówienia online. Koszt takiej przesyłki to 30 zł plus 0,5% wartości samej paczki. Opłaty można dokonać przelewem internetowym lub skorzystać z opcji płatności przy odbiorze w jednym z punktów Mennicy.

Dlaczego warto kupować złoto i dlaczego właśnie w Mennicy Polskiej

Złoto inwestycyjne to jedna z bezpieczniejszych, a jednocześnie bardziej opłacalnych (między innymi ze względu na zwolnienie z podatku VAT) form lokowania kapitału. Zawarcie transakcji z wiarygodnym dostawcą złota, jakim jest Mennica Polska, daje pewność zakupu. Tutaj oferuje się wyłącznie złoto istniejące fizycznie, czyli produkty inwestycyjne w postaci złotych monet i sztabek, a nie tylko certyfikatów. Mennica daje ponadto swoim klientom gwarancję odkupu złota, realizowaną na jasnych i oficjalnie komunikowanych zasadach. Dodatkowym bonusem jest możliwość przechowywania zakupionego złota w skarbcu Mennicy Polskiej.

Zobacz aktualne promocje w internetowym sklepie Mennicy Polskiej

http://inwestycje.mennica.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *