Wirtualna Centrala – abonament VoIP dla firm

Dodano: 10.04.2015

W oparciu o technologię VoIP można zorganizować firmową sieć telekomunikacyjną, która będzie charakteryzowała się kompleksowością usług i szerokim zakresem możliwości. Dla firm zainteresowanych takim rozwiązaniem, marka FCN, czołowy operator telefonii VoIP na polskim rynku, przygotowała specjalny plan abonamentowy – Wirtualną Centralę.

phone-151386_1280

Inne oferty

Wirtualna Centrala stanowi najbardziej rozbudowaną ofertę FCN. W przeciwieństwie do niezwykle elastycznego i dostosowanego do skromnych potrzeb użytkowników indywidualnych modelu rozliczeniowego prepaid czy abonamentów dla mniejszych firm FCN 300 lub FCN 700, Wirtualna Centrala może zaspokoić potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantuje ona atrakcyjne cenowo stawki, dostęp do nowoczesnych usług oraz wsparcie dla rozwoju telekomunikacyjnego firmy.

Propozycja nie dla każdego

Z tego powodu Wirtualna Centrala nie jest z pewnością ofertą dla każdej firmy. Jeżeli prowadzisz firmę jednoosobową, a połączenia z telefonu stacjonarnego to tylko niewielka część twoich wydatków, z pewnością wystarczy Ci jeden z wymienionych już wcześniej abonamentów – FCN 300 lub FCN 700. Jeżeli jednak zarządzasz kilkuosobową firmą, zamierzasz otworzyć nowe oddziały, z którymi chcesz mieć stały i niedrogi kontakt, zależy Ci na niskich kosztach połączeń oraz wysokiej jakości gwarantowanych przez siebie usług – Wirtualna Centrala jest dla Ciebie.

Czym jest Wirtualna Centrala?

Technicznie rzecz biorąc jest to centrala telefoniczna IP PBX, która funkcjonuje całkowicie w chmurze, nie wymaga więc zakupu ani instalacji żadnego sprzętu. Umożliwia ona stworzenie sieci złożonej z 3, 5 lub 10 stanowisk, z których każde będzie dysponowało własnym kontem, numerami stacjonarnym i wewnętrznym, osobną pocztą głosową oraz możliwością przekierowywania rozmów. Oprócz tego, firma korzystająca z Wirtualnej Centrali zyska również dostęp do Wirtualnego Faksu oraz całkowicie darmowe połączenia w sieci FCN. Do każdego z wybranych pakietów stanowisk, możliwe jest również dołączenie jednego z dostępnych pakietów dodatkowych: od dodatkowych minut, przez syntezę mowy, aż po rejestrację rozmów na serwerze FCN.

Dla osób zainteresowanych Wirtualną Centralą, więcej informacji pod adresem: fcn.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *