Wielki świat pieczątek – nowości branżowe

Dodano: 25.03.2015

Świat pieczątek wydaje się ogromnym miejscem, w którym znajdziemy pieczątki automatyczne, tradycyjne drewniane kołki, suche stemple, datowniki etc. Stemple, podobnie jak inne urządzenia, rozwijają się bardzo dynamicznie. Producenci wypuszczają na rynek coraz lepsze i bardziej innowacyjne produkty, które zmieniają tradycyjne myślenie o pieczątkach. Zebraliśmy dla was najciekawsze propozycje, które zmienią wasze podejście do pieczątek. Zobaczcie, co słychać w wielkim świecie pieczątek.

rompedora

Pieczątki IQ

Firma COLOP wprowadziła niedawno na rynek pieczątki o chwytliwej nazwie IQ, które są doskonałym nośnikiem reklamowym, dopasowującym się do wizerunku firmy. Być może wyglądają jak zwykłe pieczątki, jednak cały ich sekret tkwi w niebanalnym nowoczesnym designie. Przezroczysta podstawa i możliwość spersonalizowania grafiki na pieczątce zwiększa grono jej zwolenników. W 2015 roku Pieczątka IQ wygrała niemiecką nagrodę „Promotional Gift Award 2015” w kategorii produkt komunikacyjny.

Pieczątka z ochroną antybakteryjną Microban

Jeśli obawiacie się milionów bakterii, które namnażają się na uchwycie pieczątki, gdy przechodzi z ręki do ręki między kolejnymi osobami, dobrym wyborem będzie pieczątka firmy COLOP, która posiada wbudowaną ochronę antybakteryjną Microban hamującą namnażanie się szkodliwych bakterii. Elementy, za które trzymamy pieczątkę w trakcie robienia odbić są chronione już od samego procesu produkcji. Nie musimy martwić się tym, że z czasem zaczną się zmywać lub wycierać.

Pieczątka ekologiczna

W erze wszechobecnej dbałości o środowisko producenci pieczątek również nie zostają w tyle. Dla każdej osoby będącej eco firma Trodat przygotowała ofertę ekologicznych pieczątek, które są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, przy wykorzystaniu naturalnych źródeł energii. W procesach produkcyjnych powstają ogromne pokłady CO2, który wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Dbając o klimat Ziemi, firma Trodat oficjalnie informuje, że inwestuje w projekty ochrony środowiska Gold Standard rekomendowane przez Światowy Fundusz na rzecz Przyrody.

Pieczątka flashowa

Wykonywana w technologii błyskowej pozwala na uzyskanie płytki tekstowej w zaledwie 5 minut! W pieczątkach wprowadzono innowacyjny system wymiany tuszu. Pieczątka może wykonać praktycznie 20000 ostrych odbić bez dodatkowego nasączania, co z cała pewnością zaoszczędzi nam czasu i mycia dłoni. Pieczątki flashowe umożliwiają zoptymalizowanie wielkości formatów płytki tekstowej, nawet o bardzo dużych powierzchniach.

Trodat Goldring

Zdecydowanie nasz faworyt. Połączenie długopisu i pieczątki, które są wykonane z ponadczasową stylistyką, niezawodnością i precyzją. Tego rodzaju akcesorium świetnie nadaje się na prezent lub jako podręczna pieczątka, którą możemy nosić nawet w kieszonce marynarki. Nie musimy martwić się o wytrzymałość ani o wykończenie pieczątki, ponieważ pomysłowy mechanizm gwarantuje czyste i gładkie odbicia na całej powierzchni płytki.

Zmiany wyznacznikiem czasu

Nie jesteśmy w stanie uchronić się przed kolejnymi rewolucjami technologicznymi, które zmieniają znany nam świat. Możemy natomiast zacząć z nich korzystać i szukać nowych rozwiązań, technologii, które ułatwią i umilą nam pracę. Świat pieczątek rozwija się równie dynamicznie, jak pozostałe gałęzie technologiczne, a producenci zwracają uwagę na aspekt ekologii, reklamy czy ergonomii. W tym całym szaleństwie pamiętajcie jednak o tym, że posiadanie tradycyjnych automatów czy datowników nie jest niczym złym, w końcu technologia może zawieść.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Stampler.pl, która specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej rozdzielności pieczątek metodą laserową. Aby zobaczyć naszą pełną ofertę zajrzycie na naszą stronę www.stampler.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *