Postaw na wzmacniacz lampowy Octave Audio

Dodano: 22.05.2017

Wzmacniacz lampowy HI-end firmy Octave Audio to produkt dla wymagających. W urządzeniach tej marki zastosowano wyjątkowe rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie czystych i mocnych dźwięków o wysokiej rozdzielczości. Dowiedz się, dlaczego warto postawić na modele tego producenta.

Wzmacniacze lampowe HI-end, Octave Audio

Wzmacniacze HI-end, Octave Audio wyróżniają się doskonałymi parametrami, które zostały docenione przez wielu klientów na całym świecie. Wzmacniacz integracyjny V40 SE, o maksymalnej mocy 2x 40 W, otrzymał wyróżnienie niemieckiego magazynu „Stereoplay”. To przykład na wykorzystanie technologii XXI w. Jego twórcy zastosowali wiele ciekawych rozwiązań i możliwych konfiguracji. W ten sposób uzyskano stabilny układ przy zmiennej impedancji głośników. Na uwagę zasługuje również transformator wyjściowy z pojedynczym odczepem, który idealnie sprawdza się w przypadku kolumn średniej klasy. Zastosowanie takiej technologii pozwala wyeliminować szumy.
Ciekawą propozycją jest także wzmacniacz lampowy V80 SE. To produkt, który został skonstruowany w oparciu o innowacyjny układ wzmacniający. Stabilność układu zwrotnego uzyskano poprzez odpowiednie przeprowadzenie pętli sprzężenia zwrotnego. Układ Home Theater Bypass umożliwia podłączenie modelu z systemem kina domowego, dając użytkownikom niesamowite wrażenia dźwiękowe. Sekcja końcowa urządzenia może znaleźć zastosowanie w postaci wzmacniacza mocy w systemie wielokanałowym.

Dobre wykonanie, precyzja, oszczędność

Producenci wzmacniaczy lampowych przykładają coraz większą uwagę do kwestii ekonomicznych. Model V80 SE jest wyposażony w system ECO Mode, który uruchamia się wówczas, kiedy urządzenie jest nieużywane. Ponadto wzmacniacze Octave, bez względu na rodzaj, mają zabezpieczenie przed dużą mocą prądu początkowego. Takie rozwiązanie przedłuża eksploatację i powoduje, że podzespoły i lampy mogą służyć wiele miesięcy.

Urządzenia Octave wyróżniają się również bardzo dobrą jakością obudowy. Do ich produkcji stosuje się wysokiej klasy komponenty. Wzmacniacze są także optymalizowane pod kątem lamp. Tym samym można precyzyjnie sterować dowolne kolumny. To, bez wątpienia, wpływa na jakość dźwięków i gwarantuje niesamowite doznania. Urządzenia Octave są dedykowane osobom, które szukają przemyślanych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań.

Marka Octave to połączenie pasji i profesjonalizmu
Idea przyświecające powstaniu marki Octave polega na połączeniu muzycznej pasji i perfekcjonizmu. Urządzenia tego producenta wyróżniają się zastosowaniem hybrydowej technologii, która polega na wykorzystaniu tradycyjnych rozwiązań i nowatorskim podejściu do układów półprzewodnikowych. W ten sposób uzyskuje się niesamowity efekt. Zastosowanie lamp pozwala uzyskać czysty dźwięk, a układy tranzystorowe zapewniają wydajną pracę i wpływają na długotrwałą eksploatację. Do produkcji używa się wysokiej jakości podzespołów. Modele są ręcznie składane w fabryce Karlsbad w Niemczech. Zanim zostaną oddane do użytku, przechodzą rygorystyczne testy.

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na: http://octavehiend.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *