Kup swojej firmie samochód

Dodano: 18.12.2014

Samochód może kupić każda osoba prywatna. Wystarczy odłożyć niezbędne pieniądze, albo zaciągnąć kredyt. Jeśli zakupem pojazdu interesuje się jednak firma, warunki ulegają drastyczniej zmianie. Producenci samochodów proponują przedsiębiorcom zupełnie inne oferty niż zwyczajnym zjadaczom chleba. Należy nadmienić, że z reguły są to warunki mocno preferencyjne.

141882880744582700

Samochód w działalności gospodarczej podlega osobnym przepisom. Na mocy ustaw pochodzących z tego roku, firmy mogą odliczać Vat za paliwo od podatku. Jest to duże udogodnienie. Auta firmowe zazwyczaj pozostają w ciągłym ruchu. Ich licznik pokazuje o wiele więcej przejechanych kilometrów niż ten w samochodach prywatnych. Dlatego też odliczając Vat można zaoszczędzić całkiem zauważalne sumy. Zwrócić uwagę należy na fakt, że większość firm posiada więcej niż jeden pojazd służbowy. Jeśli pomnożymy oszczędność przez dajmy na to dziesięć, kwota, którą otrzymamy zacznie wydawać się ogromna.

Już wiemy, dlaczego warto zaopatrzyć się w samochód służbowy. Teraz powstaje pytanie, gdzie najlepiej go nabyć oraz na jakich zasadach. Producenci zdają sobie sprawę z tego, że rynek samochodów służbowych może im przynieść olbrzymie dochody. Dlatego właśnie takie koncerny jak Toyota wprowadzają specjalne propozycje sprzedażowe mające przyciągnąć przedsiębiorców.

Japoński koncern pozwala kupić auto służbowe na bardzo sprzyjających warunkach. Program Toyota Dla Biznesu umożliwia skompletowanie floty firmowych pojazdów niewiarygodnie przystępnie. Firma wystosowała szereg ofert dla wszystkich, którzy chcą posiadać samochód w działalności gospodarczej.

Pojazd (bądź oczywiście pojazdy) można wziąć w leasing lub nabyć na kredyt. Toyota oferuje też trzecie bardzo nietypowe rozwiązanie. Smart Plan jest de facto formą finansowania floty samochodów służbowych zbliżoną do leasingu. Pozwala on na znaczne obniżenie rat, które będziemy spłacać. Co istotne w wysokość tych rat można wciągnąć też przeglądy, ubezpieczenie oraz dodatkowe opony wraz z wymianą i składowaniem.

Jeśli potrzebujesz aut służbowych, skontaktowanie się z jednym z licznych salonów Toyoty wydaje się być jednym z najlepszych możliwych rozwiązań. Koncern rodem z Japonii znacznie ułatwi Ci nabycie pojazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *