Kiedy zacząć, żeby zdążyć – drugi odcinek Praktycznego Poradnika Najemcy Biura

Dodano: 29.06.2015

BazaBiur.pl opublikowała właśnie kolejny odcinek cyklu porad dla najemców. Tym razem specjaliści z JLL – międzynarodowej firmy świadczącej kompleksowe usługi w zakresie wynajmu nieruchomości – doradzają w jaki sposób przygotować się do relokacji biura, by uzyskać jak najlepsze warunki i wykorzystać szanse tego procesu.

bazabiur

Firma na walizkach

Relokacja biura to proces wyjątkowo skomplikowany, do którego warto przygotować się z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, bowiem i w tym wypadku sprawdzi się stare, polskie porzekadło, które mówi, że czas to pieniądz. Ile jednak czasu poświęcić na etap niedoceniany, a mający ogromny wpływ na sprawność i efektywność procesu przeprowadzki, czyli planowanie? W jaki sposób zidentyfikować opcje spełniające odpowiednie kryteria, gdy rynek nieruchomości kusi wielorakością możliwości? I co najważniejsze – jak poprowadzić negocjacje, by wypracować satysfakcjonujące rozwiązania i ostatecznie sfinalizować transakcję? Odpowiedzi na te właśnie pytania odnaleźć można w drugim odcinku Praktycznego Poradnika Najemcy Biura, który pojawił się na portalu www.bazabiur.pl – największej wyszukiwarce powierzchni biurowych w kraju. Specjaliści z JLL po raz kolejny doradzają w trudnym procesie najmu i krok po kroku odkrywają sekrety poszukiwań odpowiedniej powierzchni i negocjacji warunków transakcji.

Praktyczny Poradnik dla każdego Najemcy

Nowy odcinek PPNB to druga odsłona cyklu artykułów i krótkich video, za który odpowiedzialni są specjaliści z JLL – międzynarodowej firmy oferującej kompleksowe usługi w zakresie wynajmu nieruchomości. Doświadczeni doradcy, negocjatorzy, zarządcy i architekci chcą podzielić się swoją wiedzą, która z pewnością okaże się przydatna szczególnie tym, którzy na co dzień nie są związani z rynkiem nowoczesnych powierzchni biurowych. Choć najnowszy odcinek dotyczy planowania relokacji biura, a także przeprowadzenia procesu negocjacji, to specjaliści z JLL, mając na uwadze zróżnicowane potrzeby najemców, chcą zawrzeć w swoim Poradniku także informacje dotyczące m.in. aktualnych trendów rynkowych, mechanizmów wpływających na ceny czynszów, kwestii prawnych, a nawet aranżacji wynajmowanej już powierzchni czy tzw. budynków zielonych.

Lekki i przystępny Poradnik pozbawiony specjalistycznego żargonu odnaleźć można na portalu www.bazabiur.pl – wyszukiwarce nowoczesnych powierzchni biurowych do wynajęcia, na której poza ofertą deweloperów dostępne są także raporty rynkowe, aktualności branżowe, porady ekspertów i szczegółowe analizy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *