Kiedy należy skorzystać z usługi Cash Back?

Dodano: 03.10.2013

Obecnie banki oferują swoim klientom rozbudowany zakres rozwiązań, które mają ułatwić życie i zmierzają do sprawnego załatwienia sprawy, bez oczekiwania w kolejce lub odwiedzin w placówce. Wśród wielu produktów bankowych od jakiegoś czasu furorę robi Cash Back. To nowoczesna i bardzo wygodna propozycja dla konsumentów, którzy muszą podjąć gotówkę. Jak działa usługa Cash Back i kto może z niej skorzystać?

Na wstępie warto powiedzieć, że brak bankomatu (szczególnie w mniejszej miejscowości) lub duża odległość od siedziby banku to wielkie utrudnienie dla klientów, którzy chcą pobrać pieniądze. W rzeczywistości są zmuszeni do wizyty w bankowej kasie lub podróż do bankomatu. Aby tego uniknąć wprowadzono usługę Cash Back.

Zasada funkcjonowania jest bardzo łatwa. Trzeba mieć przy sobie kartę debetową i podczas zakupów poinformować sprzedawcę o chęci pobrania pieniędzy. Dzienny limit to 200 zł i nie można go zmieniać. Oczywiście potwierdzeniem wypłaty jest wydruk potwierdzający ze zrealizowania transakcji. To wielkie udogodnienie i przy okazji oszczędność czasu.

Niestety propozycja ta wciąż nie jest znana na większą skalę w w kraju. Jednak stanowi świetną alternatywę dla mieszkańców małych miast lub osób starszych, które mogą trzymać pieniądze w najbliższym sklepie, który akceptuje karty płatnicze.

red. Justyna Błahut
skarbowy.biz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *