Czym kierować się podczas wyboru lokaty?

Dodano: 05.12.2014

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się na temat mądrego oszczędzania oraz odpowiedzialnego lokowania pieniędzy. Bez wątpienia każdy aktywny zawodowo człowiek powinien umiejętnie gospodarować funduszami, zarządzać budżetem domowym i decydować o najpotrzebniejszych wydatkach. To niezwykle ważne, szczególnie ze względu na rosnące problemy gospodarcze i ekonomiczne na świecie oraz trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy. Dużo uwagi poświęca się klientom indywidualnym, którzy szukają pomysłu na pomnażanie wynagrodzenia. Jednak wsparcia merytorycznego potrzebują także działalności gospodarcze oraz spółki. Czy lokata to dobre i przyszłościowe rozwiązanie dla małych i dużych przedsiębiorców? W jaki sposób powinni dokonywać wyboru?

4

W pierwszej kolejności należy wyjaśnić, że lokaty są przeznaczone dla świadomych i nowoczesnych ludzi, którzy myślą o swojej przyszłości oraz starają się utrzymać kondycję finansową przez długie lata. Dzięki temu nie muszą obawiać się o utratę zatrudnienia, wypadki losowe (np. klęski żywiołowe) oraz tymczasowe problemy zdrowotne. Pieniądze są pomnażane, zapewniają spokój psychiczny i gwarancję wypłaty zgodnie z warunkami umowy. To fantastyczna opcja dla każdego zainteresowanego osiąganiem realnych zysków i gotowego do pojęcia nowych wyzwań.

Z pewnością o planowaniu wiedzą wiele przedsiębiorstwa handlowe lub usługowe, które ciągle zabiegają o klientów i muszą być przygotowane na wszystko (kiepskie wyniki okresowe, niedobór kontrahentów). Duże zabezpieczenie i odciążenie może stanowić klasyczna lokata, z dobrym oprocentowaniem oraz niewielkim wkładem własnym. Taką i wiele innych znaleźć można w Idea Banku, który rozumie potrzeby świata biznesu i chętnie znajdzie dobrą oraz korzystną propozycję.

Dla spółek idealna będzie lokata (http://www.ideabank.pl/firmy-lokaty) OVERNIGHT (pieniądze pracują w godzinach nocnych), lokata POWER-BIZNES (trwa tylko trzy miesiące, oprocentowanie w skali roku wynosi 3,4%) lub lokata PRZEDSIĘBIORCZA-BIZNES (oprocentowanie uzależnione od okresu lokaty: 1, 2, 3, 6 lub 12 miesięcy). W przypadku dwóch ostatnich wystarczy zaledwie tysiąc złotych, aby rozpocząć proces efektywnego oszczędzania i cieszyć się zyskami. O ulokowanie pieniędzy można wnioskować za pośrednictwem internetu i odpowiedź uzyskać jeszcze tego samego dnia.

Natomiast jednoosobowa firma powinna być zadowolona z możliwości, jakie daje lokata (http://www.ideabank.pl/dzialalnosc-gospodarcza-lokaty) PRZEDSIĘBIORCZA 5% (wysokie oprocentowanie, wkład własny od 1 000 zł, trwa tylko 30 dni), lokata POWER-BIZES, lokata PING-PONG-BIZES oraz lokata PRZEDSIĘBIORCZA-BIZNES. Każda ma atuty i wyróżnia się innymi parametrami, ale dzięki temu razem stanowią bogatą ofertę i przyciągają wielu zainteresowanych.

Reasumując, lokaty przeznaczone dla klientów biznesowych są bardzo okazyjne i bezpieczne. Już podczas podpisywania umowy można uzyskać niezbędne informacje oraz dowiedzieć się o prognozowanych zyskach. Dzięki temu bank buduje zaufanie oraz zachęca do ponownego skorzystania z usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *